وام ایران
وام ایران

وام ایران معرفی کننده وام در سراسر کشور 

1. استفاده از نام و نام خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است

2. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی به عهده خود کاربر میباشد 

3.هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و دردوران مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.

4.به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سایت وام ایران نمی باشد.

5 حق عضویت در حال حاظر ابتدا ثبت نام و حق عضویت پرداخت نمایید

6.وام ایران در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران به عنوان خرید و فروش وام، تراکم، ضامن، اجاره سند و یا معرفی شغل خود در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق درخصوص آن‌ها با خود کاربران است.در صورت گزارش آگهی مبنی بر نداشتن صحت و اعتبار توسط وام ایران حذف می شود

7.مسئولیت حقوقی و کیفری هر آگهی با کاربر ارسال کننده و سازنده آگهی است ، سازنده ی آگهی شخصی است که آگهی را در سایت منتشر کرده است.

8.تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر حذف خواهد شد حق اشتراک وی باطل و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد

9.مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سایت وام ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تبلیغات ندارد.

10.تلاش وام ایران، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد

11.وام ایران به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات وام ایران استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند

 

شرایط استفاده و مشاهده آگهی چیست؟

هرگونه استفاده از وام ایران به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. وام ایران هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌­ی وام ایران استفاده می‌کنند.

  • تلاش وام ایران ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
  • مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و وام ایران هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
  • وام ایران هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ وام ایران در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین وام ایران، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
  • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به وام ایران ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.
  • وام ایران مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
  • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به وام ایران که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و وام ایران مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
  • آگهی‌های وام ایران با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از وام ایران حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به دیوار را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

موارد مورد تعهد ثبت نام کننده در سایت وام ایران:

۱- هرعملی که کاربر باعث شود فشار زیادی را به زیرساختار وب سایت وام ایران وارد نماید.

۲- کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی، توزیع کردن یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‌ وام ایران، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب وام ایران را دریافت کرده باشید، ممنوع است.

۳- ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‌ وام ایران، خدمات یا ابزارها یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‌ وام ایران، خدمات یا ابزارها باشد ممنوع است.

۴- شما موافقت کرده‌اید و تعهد داده‌اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی سایت وام ایران استفاده نکنید.

۵- شما موافقت کرده اید که مسئولیت تمامی معاملات و مکاتبانتان با کاربران وبسایت وام ایران به عهده ی خودتان است، چراکه وام ایران هیچگونه دخالتی در معاملات شما ندارد.

حریم شخصی :

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم یا اجاره نمی‌دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی وام ایران توضیح داده شده استفاده می‌کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‌آوریم. اطلاعات شما در رایانه ‌هایی که توسط سیستم‌های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه‌ها در موقعیت‌های گوناگون جغرافیایی واقع شده‌اند. شما می‌توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‌اید دسترسی داشته و آن‌ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.

 

(طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.)